Plavba s obědem na prosklené lodi

Dopřejte svým přátelům, rodině nebo obchodním partnerům originální zážitek a vyrazte s nimi místo do restaurace na souši na oběd na řece. Dvouhodinová plavba začíná v pravé poledne, ale nástupní čas je už v 11:30, abyste se v klidu nalodili a usadili na správné lodi.

Cena:

Dospělí: 850 Kč

Děti (3-12): 550 Kč

Rezervace

Pravidla uplatnění dárkového voucheru

Cena zahrnuje:

  • Oběd ve formě rautu
  • Welcome drink
  • Nástupní místo: v 11:30, Dvořákovo nábřeží (můstek č. 3 u Čechova mostu) - jméno prosklené lodě bude upřesněno při check-inu
  • 2 hodiny
  • Živá hudba

Pravidla uplatnění dárkového voucheru

Platnost voucheru je 1 rok ode dne zakoupení

Voucher klient uplatní v libovolný den po telefonické domluvě s námi

Kombinace dvou zážitků - jídla a plavby

Nedělní oběd jako překvapení

Nejedna žena si láme hlavu s recepty na nedělní oběd. Víte, jakou radost uděláte každé mamince, manželce nebo babičce tím, že ji na oběd pozvete? A ještě k tomu do restaurace na lodi.

Oběd na lodi

Co Vás čeká a nemine

Nástupní místo je na Dvořákově nábřeží hned vedle Čechova mostu, kde proběhne check-in. Poté budete navedeni na správnou loď a ve 12 hod se vypluje. Během plavby si budete moci vychutnat oběd ve formě rautu a živou hudbu. K dispozici bude také tištěný průvodce.

Plavba je vhodná v každém ročním období

Praha jinak

Posaďte se u nás a při dobrém obědě si vychutnejte pohled na Pražský hrad, Karlův most nebo Národní divadlo z jiné perspektivy.

Nástupní místo

Dvořákovo nábřeží - molo č.3, Čechův most
GPS: 50° 5.564 N 14° 25.087 E

Přístaviště je umístěno pod Čechovým mostem u Hotelu Intercontinental.

Do přístaviště lze pohodlně dojít Pařížskou ulicí ze Staroměstského náměstí, které je vzdáleno cca 500 metrů nebo stanice metra Staroměstská (trasa A).Dopravní spojení - zastávka Právnická fakulta:

Moho by vás zajímat