Mikulášská plavba

Oblíbená Mikulášská plavba pro děti i dospělé!

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Mikuláš

Popis plavby

Během odpolední Mikulášské plavby si na své přijdou děti i dospělí. Pro děti je připraveno setkání s Mikulášem, čertem a andělem, kteří s nimi promluví a předají jim dárky od rodičů. Rodiče si tak budou moci v klidu vychutnat plavbu s výhledem na Prahu.

Mikuláš na lodi

Informace pro rodiče

Pokud si budete přát, aby Mikuláš Vaše dítě pochválil nebo pokáral, napište nám do poznámky stručné informace. Rádi Vaši zprávu předáme Mikulášovi, který si s dětmi bude povídat. Balíček, který od Mikuláše Vaše děti dostanou si prosím připravte předem. Při příchodu na loď si ho od Vás nenápadně přebereme a Anděl jím pak Vaše ratolesti obdaruje.

Co umíme zajistit

Výzdoba

Jsme schopni připravit výzdobu na firemní večírek, dětskou oslavu narozenin i svatební plavbu. Cena je velmi individuální, ale neváhejte nás kontaktovat.

Fotograf

Užívejte si vaší soukromou či firemní akci a nechte profesionála aby se o fotografie/videa postaral za vás. V rámci této služby je i o úprava fotografií, rozeslání, nakopírovaní atd.

Tranfery

Van, minibus i velký autobus. Praha má svá omezení, takže vám doporučíme kam můžete s jak velkým dopravním prostředkem a kde zaparkovat. Zařídíme jakýkoliv transfer v Praze i mimo ni.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme vám sehnat průvodce i velmi na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770. Od 800 Kč/hod.

Tato plavba trvá 90 minut. Mikuláš, Anděl a Čert promlouvají ke každému zvlášť a po nadílce je připravený pro děti program. Cena pro dítě je 250 Kč (1-12 let). Cena pro dospělého 390 Kč. Rodinné vstupné (2 dospělý + 2 děti) je 1189 Kč.

250 Kč+

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat