Plavba Sladká Praha

Romantická plavba, delikátní servírovaná večeře, lahev vína a živá hudba. Nechte se okouzlit večerní plavbou na palubě lodi Lužnice. Čeká vás delikátní servírované menu podávané a la carte za doprovodu živé hudby a s neopakovatelným výhledem na pražské památky.

Cena

  Od 2,490 Kč

Rezervovat
Plavba Sladká Praha

Sluníčka, kytičky, srdíčka

Překvapte svého partnera nevšedním zážitkem. Během plavby lodí si pochutnáte na tříchodovém menu a zároveň se necháte okouzlit pohledem na osvícené centrum Prahy. Na lodi vám zaručíme privátní stůl s možností výběru mezi hlavním salonem (8 stolů) a salonkem na přídi lodi s panoramatickým výhledem (4 stoly).

Plavba Sladká Praha

Výročí, narozeniny, žádost o ruku

Ať už se rozhodnete požádat partnerku o ruku, oslavit výročí nebo jít s rodinou a přáteli oslavit významnou životní událost, bude Váš večer nezapomenutelným zážitkem.

Co umíme zajistit

Zajištění prostor

Nabízíme nejen malé, středí i velké lodě, ale v rámci firemních akcí zajišťujeme i restaurace, místnosti na semináře či neobvyklé prostory na Vaše eventy. Stačí zvednout telefon a zeptat se na možnosti.

Tranfery

Van, minibus i velký autobus. Praha má svá omezení, ale naši zkušení dopravci vědí. Doporučíme, kam můžete i s velkým dopravním prostředkem nebo kde třeba zaparkovat. Zařídíme jakýkoliv transfer v Praze i mimo ni.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Cena této plavby začíná na 1990 Kč/os. Pro bližší informace ohledně cen a složení rautu klikněte na REZERVOVAT v horní části této stránky.

2,490 Kč+

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat