Valentýnská plavba

Správné je se milovat celý rok, ještě správnější je to minimálně jednou za rok oslavit. Zveme Vás na den sv. Valentýna na palubu naší speciální plavby pro zamilované.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Valentýn plavba - atmosféra

Proplujte s námi večerní Prahou

Má-li někdo svátek, je třeba ho oslavit. Je-li to navíc svátek pana Valentýna a všech zamilovaných, je třeba ho strávit neobyčejně. Romantická plavba po Vltavě je k takové příležitosti jako stvořená. Proplujte s námi večerní Prahou a nechte zářivá světla naši stověžaté královny zahřát Váš únorový večer.

Valentýn plavba - srdce

Láska prochází žaludkem

Během dvouhodinové plavby pro Vás bude připravená večeře v podobě rautu, kde naleznete chutná studená i teplá, ale i slaná a sladká jídla. Pro tento večer jsme pro Vás připravili i speciální nápojový balíček, který zahrnuje lahev vína a slavnostní přípitek. Bude-li Vám nějaký nápoj chybět, můžete si ho zakoupit přímo v lodním baru.

Valentýn plavba - okno

Romantické prostředí

Stoly budou náležitě ozdobeny a atmosféru bude dokreslovat živá hudba. Každý pár navíc obdrží sladký dárek a na každou dámu bude čekat květina.

Co umíme zajistit

Výzdoba

Jsme schopni připravit výzdobu na firemní večírek, dětskou oslavu narozenin i svatební plavbu. Cena je individuální, tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

Tranfery

Van, minibus i velký autobus. Praha má svá omezení, ale naši zkušení dopravci vědí. Doporučíme, kam můžete i s velkým dopravním prostředkem nebo kde třeba zaparkovat. Zařídíme jakýkoliv transfer v Praze i mimo ni.

Fotograf

Užívejte si vaší soukromou či firemní akci a nechte profesionála, aby se o fotografie/videa postaral za Vás. V rámci této služby je i o úprava fotografií, rozeslání, nakopírovaní, atd.

Ubytování

Ubytování zařizujeme pouze pro větší skupiny nebo pro menší skupinky, které u nás objednávají kompletní program. Pokud tedy máte skupinu větší 20ti osob, nebo chcete zařídit celý několikadenní program, neváhejte nás kontaktovat.

V ceně této plavby je 2 hodinová plavba, přípitek, večeře formou bufetu, květina pro dámu a hudba. Cena plavby se mění podle místa sezení (místa v hlavním salónu u okna, do uličky nebo v předním panoramatickém salónu). Tato plavba začíná na ceně:

1,190 Kč+

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat