Plavba s večeří a hudbou

Nechte se okouzlit majestátní krásou pražských památek. Váš zážitek z tříhodinové plavby lodí po Vltavě umocní příjemná hudba a lahodné jídlo, které se bude podávat na palubě. Z lodi se vám naskytne pohled na všechna NEJ, která Praha nabízí. Uvidíte Pražský hrad, Karlův most i Národní divadlo.

Cena

Dospělí: 810 Kč

Děti (3-12): 450 Kč

Rezervovat

Pravidla uplatnění voucheru

Cena zahrnuje:

  • 18:20 transfer z centra města (ulice Na Příkopě) k lodi
  • welcomedrink při příchodu na loď – tradiční český likér Becherovka
  • třihodinová plavba (začátek v 18:50)
  • večeře v bufetovém stylu
  • živá hudba

Pravidla uplatnění voucheru

Mate voucher?

Tak ho pouzijte!

Jinak vam propadne.

Plavba po Vltavě

Pro páry i skupiny přátel

Překvapte svou drahou polovičku či přátele zážitkem, na který budou ještě dlouho s láskou vzpomínat. Představte jim pohled na Prahu ze zcela nové perspektivy. Zážitek z plavby je i krásným dárkem k výročí či ke svatbě.

Večerní plavba - pohled na Vyšehrad

Co během plavby zažijete

Během měsíců, kdy se stmívá dříve, uvidíte nádherně osvětlené nejdůležitější pražské památky (Anežský klášter, Pražský hrad, Rudolfinum, Karlův most, Národní divadlo Tančící dům, Emauzy či Vyšehrad) a v těch letních si vychutnáte na palubě soumrak. Romantickou atmosféru noční či podvečerní plavby Prahou podtrhne živá hudba.

Lodní interiér

Večeře formou rautu

Kromě welcome drinku při příchodu je pro vás připravena lahodná večeře, kterou podáváme formou švédských stolů, které po celou dobu průběžně doplňujeme. Vybrat si můžete z řady vynikajících studených i teplých lahůdek.

Nástupní místo

Na Příkopě 23 v 18:20
GPS: 50° 5.156 N 14° 25.574 E

Společná doprava:

Pokud se rozhodnete pro společnou dopravu, pak vás dovezeme z ulice Na Příkopě 23 přímo k lodi.

Vlastní doprava:

K lodi se nejlépe dostanete ze zastávky autobusu 207„Nemocnice na Františku“, sejdete na nábřeží a vydejte se směrem ke Štefánikovu mostu. Loď naleznete u můstku č. 17.

Moho by vás zajímat