Řekli o nás

We went on lunch cruise and everything was perfect. I can recomend www.cruise-prague.cz very much.

Claudia

We just loved the nye cruise with you and for sure will recommend it to all my friends who travel to Prague. Thank you for the wonderful experience.

José Gouveia

Akce proběhla báječně i vzhledem k počasí. Klient byl moc spokojený. Jídlo bylo dobré a personál velmi nápomocný a profesionální.

ADM Services

Chci Vám moc a moc poděkovat za úžasný zážitek z plavby lodí, byli jsme maximálně spokojení, přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Paní Chvapilová

Plavba proběhla v pořádku, vše bylo ok. Moc děkuji za dobrou organizaci a spolupráci.

Deric Radislav

Plavba byla úžasná, hlavně musím pochválit skvělou obsluhu. Máte tam správné lidi na pravém místě. Bylo vidět, že svoji práci dělají rádi a s chutí. Prohlídka Prahou byla i pro mě jako místního občana zajímavá. Prošli jsme místa, která zaujala a ráda je ještě jednou projdu s dětmi a moji rodinou. Také naši hosté budou na tento den rádi vzpomínat a to také díky dobré organizaci Vaši agentury. Děkuji ještě jednou.

SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s.

Many thanks for your help with this. We really enjoyed it - the VIP treatment!

Thomas Robb - Prague Cruise with coffee and apple strudel

Dobrý deň pani Bártová, S plavbou a aj s transferom sme boli maximálne spokojení, jak řidič autobusu tak personál lodě bol veľmi príjemný. Ďakujem ešte raz v mene všetkých kolegov, bol to pre nás príjamný zážitek a určite budeme odporúčať. Ďakujem Š.

Metrostav a.s.

Dobrý den, slečno Kateřino, zrovna nyní jsem přeposlala Váš mail té naší Aničce a vše jsem jí ještě "dovylíčila". Je mi jasné,že výsledek jednání je také Vaše zásluha. Zřejmě jste vše vylíčila tak, že se pohnulo kapitánovo srdce a rozhodl, jak se rozhodl. Víc, než peněžní profit, mě však hřeje, že ve Vaší kanceláři nejste pouze studené úřednice, ale do své práce vkládáte také cit a pochopení širších souvislostí při jednání se zákazníky. Za toto Vám moc děkuji a přeji vše nejlepší. Ze srdce Zdenka Banýrová

Zdena Banýrová

We had a great cruise! Everything was perfect; nice boat, sunny weather, good food and drink (very good service) and also the DJ was excellent (great music). Everybody was dancing and having great time :)

Anne T.

Páteční plavba proběhla úplně bezchybně. Kapitán je muž na svém místě, posádka byla milá a obsluha excelentní. Všichni byli naprosto spokojeni.

Jindřich D.

Jménem 80-ti účastníků firemní akce velice děkuji za skvělou organizaci, milou a rychlou obsluhu na lodi, hodně dobrého jídla i slíbené hezké počasí. Plavbu s cruise-prague.cz vřele doporučuji.

Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o.

Dobrý den, chtěla bych Vám napsat, že klienti byli s plavbou moc spokojeni a jídlo bylo úžasné. Mohu potvrdit :-) Tak až zase budu někoho mít na plavbu, ráda se ozvu.

paní Krupičková

Os quiero agradecer por todo vuestro apoyo durante estancia en Praga el pasado mes, la cena en el barco fue perfecta, todos nuestros alumnos estuvieron muy contentos.

The College of Central Europe

Thank you very much for organizing the cruise tonight, it was awesome! Many guests asked about the organizer and you can expect some calls in the near future. You are the one that made it 'awesome' for them and I'd like to thank you very much for your efforts! I hope this is the start of many more bookings to come.

PIONEER TRAVELS

We booked the Sweet Prague. The staff were very friendly. It is rather pricey but knowing we were only in Prague two days we saw it as killing two birds with one stone. Our dinner was excellent (even kids agreed) and included a bottle of wine. There was a piano player through the night. After dinner we enjoyed our beverages on the top deck where we had an even greater view. If you can swing it it's worth the money.

Stacey

We took a one hour cruise. It was a cold day and we were a little reluctant about a boat trip! So glad we went. We sat at a very nice table. The window was spotlessly clean so I could take great pictures. We ordered some sausage, a grilled ham and cheese sandwich. Not bad food, all things considered. It was what we saw that was so spectacular. Wonderful views and we learned a lot from the good recorded commentary all in English.

Alison

Really enjoyed the one hour cruise and it gave us time to rest and have a snack on the boat. Got to see the Charles Bridge and take many pictures. Would advise anyone to do this was a reasonable price.

Cameron A.

Evening dinner cruise, local cuisine buffet. Complimentary drink. Food was excellent, plenty of choice and as much as you want. Guitarist playing while you ate. Prague at night was very beautiful.

Mary C.

Had a nice cruise down the river. Didn't have a meal. Nice way to see the City from a different perspective.

Jamie

Jeste jednou diky za zorganizovani prohlidky, byli jsme nadseni, vazne super a nase pruvodkyne byla naprosto uzasna, vtipna! Nemelo to chybu!! Mejte se prima a treba nekdy priste ...

Ivana K.

I would like to thank you and all the crew for the cruise from last Friday! It was a great success and everyone had lot of fun. Great feedbacks from everyone so far!

Alessandro T.

Svatba na lodi mi z počátku nepřišla jako příliš dobrý nápad, ale profesionální přístup a vstřícnost celého týmu Parniky.cz mě přesvědčili o opaku. Musím říct, že svého rozhodnutí nelituji! Prožili jsme tu opravdu nádherný den, všichni hosté byli nadšení. Svatba vyšla na jedničku, a to jen díky perfektní přípravě. Děkujeme!

Tomáš H.

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Proč plout s námi

Individuální přístup

Stačí nám sdělit Vaši představu a my ji naplníme. Zajistíme vše včetně jídla i doprovodného programu.

Nejvyšší profesionlita

Všechny akce dotahujeme do konce a během plánování Vám jsme neustále k dispozici.

Spolehlivost

Celou akci Vám pomůžeme naplánovat. Můžete si být jisti, že všechno proběhne podle domluvy.

Zkušený tým

Už více než 16 let pomáháme našim klientům plnit sny. Víme, co je v kurzu a vždy rádi poradíme, co funguje a co se líbí.