Naberte s námi správný kurz na plavbě svých snů

Specializujeme se na pořádání říčních plaveb po Vltavě. Plavit se s námi můžete během pravidelných okružních plaveb Prahou, nebo se s námi můžete pustit do většího dobrodružství v podobě svatby, rodinné oslavy nebo soukromého či firemního večírku na lodi. Nic pro nás není nemožné a každá nová akce je pro nás výzvou, kterou rádi přijmeme. Jedině tak se můžeme neustále vyvíjet a posouvat své služby ještě dále.

Historie

Vltavu brázdíme již více než 16 let a za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností s pořádáním pravidelných i soukromých plaveb. Máme za sebou už hezkou řádku svatebních, narozeninových a firemních oslav. Každá plavba, na kterou se s našimi klienty vypravíme, je unikátní a objevná, a tak k ní i přistupujme.

Nic pro nás není problém

Pořádáme plavby na klíč i tematické plavby pro rodiny s dětmi. Uspořádáme pro Vás i obchodní jednání. Rádi na sebe vezmeme starosti kolem pořádání tradičních i netradičních akcí. Kromě plavby či pronájmu lodi pro Vás zajistíme doprovodný program, fotografa, transfery, průvodce i ubytování.

Proč se spustit na vodu s námi

V našem týmu jsou profesionálové, kteří si vědí rady za všech okolností. Vždy Vám vyjdou vstříc a hodí záchranné lano. Naším cílem je Vaše naprostá spokojenost, a proto během akcí dohlížíme i na sebemenší detaily.

Náš tým

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz