Naberte s námi správný kurz na plavbě svých snů

Specializujeme se na pořádání říčních plaveb po Vltavě. Plavit se s námi můžete během pravidelných okružních plaveb Prahou, nebo se s námi můžete pustit do většího dobrodružství v podobě svatby, rodinné oslavy nebo soukromého či firemního večírku na lodi. Nic pro nás není nemožné a každá nová akce je pro nás výzvou, kterou rádi přijmeme. Jedině tak se můžeme neustále vyvíjet a posouvat své služby ještě dále.

Historie

Vltavu brázdíme již více než 10 let a za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností s pořádáním pravidelných i soukromých plaveb. Máme za sebou už hezkou řádku svatebních, narozeninových i firemních oslav. Každá plavba, na kterou se s našimi klienty vypravíme je unikátní a objevná, a tak k ní i přistupujme.

Nic pro nás není problém

Pořádáme plavby na klíč nebo tematické plavby pro rodiny s dětmi. Uspořádáme pro vás i obchodní jednání. Rádi na sebe vezmeme starosti kolem pořádání tradičních i netradičních akcí. Kromě plavby či pronájmu lodi pro vás zajistíme doprovodný program, fotografa, transfery, průvodce i ubytování.

Proč se spustit na vodu s námi

V našem týmu jsou profesionálové, kteří si vědí rady za všech okolností. Vždy vám vyjdou vstříc a hodí záchranné lano. Naším cílem je vaše naprostá spokojenost, a proto během akcí dohlížíme i na sebemenší detaily. Vaše přání jsme připraveni plnit 24 hodin denně.

Náš tým

Šárka

Šárka má ráda výzvy, lidi, cestování, prostě život. Ve společnosti pracuje od roku 2010. V tomto čase si stihla odskočit na mateřskou dovolenou. Společnost řídí od roku 2019. Díky svým pobytům v USA, na Novém Zélandě nebo na Mallorce se zdokonalila v AJ, SP a NJ.

Pavlína

Pavlína je cestovatelka tělem i duší a poznávání světa jí pomohlo se ujistit o tom, že Praha patří mezi nejkrásnější města. Bude jejím potěšením Vám zařídit a zprostředkovat výlet právě po české stověžaté královně.

Alenka

Alena ráda cestuje po České republice i mimo ni, baví ji poznávat nová místa a zajímavé lidi. Své zkušenosti pak zúročuje při své práci v Prague Inspiration, kde od roku 2011 organizuje individuální a skupinové akce na míru.

Kateřina

Kateřina žila několik let ve Velké Británii, kde vystudovala Business Management. Miluje Prahu a dobrou kávu. Prague Inspiration řídila od roku 2011 do roku 2019, kdy odešla na mateřskou. Ve firmě zůstává jako pomocná síla.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz