Dárkový voucher pro zaměstnance nebo vaše partnery?

Dárkový voucher můžete dát svým kolegům, zaměstnancům, business partnerům nebo někomu z rodiny. Je to milý dárek i pro rodilé Pražany, kteří Prahu z vody neznají a jsou z výhledů z lodi naprosto unesení.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Plavba s obědem - bufet

Dárkový voucher pro business partnery, zaměstnance, kolegy i rodinu

Každý voucher má platnost jeden rok. Obdarovaný si tak může plavbu vybrat ihned nebo počkat na slunné počasí a nebo až se mu to bude hodit. Protože Vltava nezamrzá a všechny lodě jsou vytápěné i klimatizované, vyplujte v jakoukoliv roční dobu. Vybírat můžete hned z několika plaveb.

Námořníci

Hodinová plavba

Hodinové plavby se konají několikrát denně. V sezóně (duben - říjen) je nabízíme v časech 12, 13, 14, 16 a 17:00. Mimo sezónu potom od 12, 15 a 16:00. Na hodinové plavbě je možné si objednat jakýkoliv nápoj a drobné občerstvení. Po domluvě předem jsme schopni Vám zajistit i lehký oběd.

Dárkový voucher

Plavba s obědem

Tato plavba trvá dvě hodiny. V sezóně vyplouvá v poledne pravidelně každý den. V zimních měsících potom každý pátek, sobotu a neděli. Oběd je dělaný formou rautu a v nabídce je od studených šunkových a sýrových mís, salátů, pečiva, teplého jídla, ovoce až po dezerty z čeho vybírat.

Dárkový voucher

Plavba s večeří a hudbou

Takovýchto plaveb nabízíme hned několik. Od nejlevnější plavby s večeří, kde je večeře opět formou rautu, po luxusní a romantické plavby s živou jazzovou nebo jinou hudbou s lahodným servírovaným menu. Samozřejmě je možné koupit dárkový voucher na soukromou plavbu. V takovém případě vám šijeme vše na míru.

Co umíme zajistit

Fotograf

Užívejte si vaší soukromou či firemní akci a nechte profesionála, aby se o fotografie/videa postaral za Vás. V rámci této služby je i o úprava fotografií, rozeslání, nakopírovaní, atd.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Dárkové vouchery nabízíme na všechny plavby, které máme v nabídce pravidelných plaveb. Od nejlevnější plavby hodinové, která stojí 220 Kč/os až po nejdražší plavbu s večeří za 2990 Kč. Poradíme vám, která plavba je pro váš účel nejvhodnější. Ke každé plavbě se dá objednat květina, dort, nápoje navíc atd.

220 Kč+

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat