Obchodní jednání na lodi

Obchodní jednání, oběd, večeře či plavba s průvodcem pro partnery. Variant pravidelných plaveb máme mnoho a pokud to nevyhovuje zařídíme vám privátní výlet. Neváhejte nám zavolat a my rádi poradíme, naplánujeme.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Obchodní jednání na lodi

Obchodní oběd či večeře

Z našich pravidelných plaveb si můžete vybrat několik různých variant. Od hodinových, po tříhodinové, levnějších i dražších plaveb na úrovni. Samozřejmě si můžete objednat plavbu privátní a mít vše dle svých představ. Zavolejte a rádi vám s výběrem pomůžeme.

Soukromý průvodce

Plavba s průvodcem

Pokud potřebujete na někoho zapůsobit, někdy nestačí jen krásný výhled. Čeká-li vás důležité obchodní jednání nebo si přejete, aby jednání bylo odlehčeno příjemným výkladem, můžeme pro vás zařídit soukromého průvodce ve většině světových jazyků. Můžete tak během firemního oběda či večeře svým hostům nabídnout i okénko do pražské historie či jejích zajímavostí.

Vybavení na obchodním jednání

Zábava a vybavení

Ať už se jedná o teambuilding nebo firemní večírek, každou vzpomínku na práci je třeba okořenit trochou zábavy. Přejete se zaposlouchat do svých oblíbených písní v podání živé kapely. Chcete si vaši firemní akci zvěčnit fotografiemi nebo karikaturou? Potřebujete své kolegy uvolnit kvízem nebo ochutnávkou kvalitních rumů? K dispozici máme projektor, plátno či bezdrátový mikrofon.

Co umíme zajistit

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat