Firemní večírek, Team building nebo Pracovní schůzka na lodi

Ať už potřebujete netradiční prostory pro firemní večírek, team building nebo pracovní schůzku, nabízíme vám naše lodě. Malé motorové lodě, které si můžete vyzkoušet řídit sami, střední nebo velké lodě s vlastním kapitánem, cateringem, otevřeným barem, živou hudbou, mobilním casinem, fotografem či foto koutkem.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Teambuilding - buďte kapitánem

Teambuilding

Pojďte si vyzkoušet řízení malé motorové lodě a proplutí plavební komorou. Máte k dispozici profesionálního kapitána, který je připravený vás proškolit a také vyzkoušet. Myslíte, že je to hračka? Pojďte se přesvědčit a zároveň ucelte vztahy v pracovním týmu.

Firemní večírek

Firemní večírek

Máme lodě od nejmenší kapacity 8 míst až po velké lodě s kapacitou 250 míst. Plavba může trvat jen hodinu. Jen malý přípitek, panorama Prahy a profesionální průvodce, který vám připomene historii Prahy. Pokud máte zájem o plavbu s jídlem, začínám na dvou hodinách. Na takových plavbách můžete mít živou hudbu, DJ, karikaturistu, mobilní casino, fotografa. Umíme také zařídit ohňostroj na který můžete koukat z paluby lodě.

Pracovní schůzka na lodi

Pracovní schůzka na lodi

Pokud chcete propojit nutné s užitečným, vezměte klienta na loď. Tam můžete probrat pracovní záležitosti a při tom se můžete kochat výhledem na ty nejdůležitější pražské památky. Můžeme vám také zařídit soukromého průvodce a to ve většině světových jazycích.

Pracovní schůzka na lodi

Zábava a vybavení

Ať už se jedná o teambuilding nebo firemní večírek, každou vzpomínku na práci je třeba okořenit trochou zábavy. Přejete se zaposlouchat do svých oblíbených písní v podání živé kapely. Chcete si vaši firemní akci zvěčnit fotografiemi nebo karikaturou? Potřebujete své kolegy uvolnit kvízem nebo ochutnávkou kvalitních rumů? K dispozici máme projektor, plátno či bezdrátový mikrofon.

Co umíme zajistit

Fotograf

Užívejte si vaší soukromou či firemní akci a nechte profesionála, aby se o fotografie/videa postaral za Vás. V rámci této služby je i o úprava fotografií, rozeslání, nakopírovaní, atd.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Zajištění prostor

Nabízíme nejen malé, středí i velké lodě, ale v rámci firemních akcí zajišťujeme i restaurace, místnosti na semináře či neobvyklé prostory na Vaše eventy. Stačí zvednout telefon a zeptat se na možnosti.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat