Vánoční večírek

Vánoce jsou svátky klidu a pohody, ale zároveň je to i čas, kdy nás čekají oslavy na počest nejkrásnějších svátků v roce. Pokud plánujete vánoční večírek a přejete si ho uspořádat na netradičním místě, ozvěte se nám. Rádi Vám večírek na lodi pomůžeme naplánovat.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Vánoční večírek - mňamka

Vánoční hostina

Zařídíme pro Vás chutné večeře během plavby, a to buď formou rautu, nebo servírované. Nabídek rautů máme hned několik, takže si na své přijde každý. Nápoje si můžete zakupovat přímo v lodním baru, nebo můžete využít jeden z našich nápojových balíčků a během plavby si už jen užívat dobrého jídla, atmosféry zimní Prahy a svých kolegů a přátel.

Vánoční večírek - hudba

Chcete si zazpívat koledy?

Na každou oslavu, a to i tu vánoční, patří hudba. Umíme pro Vás zařídit živou kapelu, která může hrát koledy, ale také písně, které máte rádi. Na palubě můžete mít i profesionálního fotografa, díky kterému na Váš večírek nezapomenete ani po pár přípitcích. Umíme pro Vás zařídit různé ochutnávky i karikaturistu. Loď je možné také stylově vyzdobit.

Vánoční večírek - voucher plavba

Darujte zážitek - voucher

Plavba na lodi je báječný dárek pro všechny, kdo mají rádi výlety i cestování. Pokud je to navíc plavba s rautem, své si najdou i milovníci dobrého jídla. Náš voucher stačí zakoupit a obdarovaný si termín své plavby vybere až na základě svého volného času až do roku od zakoupení. Jedná se o ideální dárek pro zaměstnance, kolegy, ale také pro rodinu a přátele.

Co umíme zajistit

Fotograf

Užívejte si vaší soukromou či firemní akci a nechte profesionála, aby se o fotografie/videa postaral za Vás. V rámci této služby je i o úprava fotografií, rozeslání, nakopírovaní, atd.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat