Eventy

Umíme vám pomoci doladit program pro vaše klienty. Plavba na Vltavě šitá na míru. Plavba s průvodcem, aby se klienti při zábavě a krásných výhledech mohli dozvědět i něco o historii. Prohlídka po Praze se soukromým průvodcem.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Plavba se soukromým průvodcem

Plavba s průvodcem

Potřebujete vyplnit 2 hodinky času v programu? Nabízíme vám soukromou plavbu pro vaše klienty/partnery. Všechny služby šijeme na míru a umíme vám doporučit nejvhodnější varianty. Můžete objednat privátní průvodce, aby při plavbě poskytl informace o památkách, které budete při plavbě míjet. Můžete ta spojit oběd/večeři s poznáváním Prahy.

Prohlídka Prahy se soukromým průvodcem

Prohlídka Prahy se soukromým průvodcem

Chcete návštěvníkům Prahy ukázat toto krásné město? Proč neobjednat soukromého průvodce? Prohlídku vám ušijeme na míru. Klienty vyzvedneme v hotelu nebo na předem smluveném místě. Můžeme zapojit i transfer, abychom si ušetřili čas nebo třeba nežádaný výšlap na Pražský hrad. I když budete mít jen dvě hodinky, můžeme vymyslet krátký a přeci příjemný a poučný program. Stačí nám zavolat a můžeme společně prodiskutovat.

Doprovodný program

Jakýkoliv doprovodný program

Ať už potřebujete zařídit vhodnou restauraci na oběd či gala večeři nebo trasferovat klienty z bodu A do budu B. Stačí nám zavolat a my už si s tím poradíme.

Co umíme zajistit

Zajištění prostor

Nabízíme nejen malé, středí i velké lodě, ale v rámci firemních akcí zajišťujeme i restaurace, místnosti na semináře či neobvyklé prostory na Vaše eventy. Stačí zvednout telefon a zeptat se na možnosti.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat