Konference, kongres

Přichází k nám mnoho zahraničních i českých firem, které potřebují pomoci se zařízením celého programu kolem konference. Od transferů z letiště, ubytování v hotelu, rezervacích v restauraci, doprovodného programu, tištění materiálů, asistence na konferenci atd. Zařídíme pro vás od A do Z úplně vše. A jsme na telefonu 24 hodin denně.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Site visit inspekce

Site visit a plánování kongresu

Přivítáme vás už několik měsíců před akcí, abychom vám ukázali vhodné hotely, jejich prostory, restaurace, místa pro dané eventy. Můžete si vyzkoušet plavbu, povečeřet ve vybrané restauraci, projít se s průvodcem. Na site visit můžeme doladit podorbnosti a společně vybrat nejlepší a nejvhodnější varianty, tak aby samotná akce pak běžela hladce.

Zařídíme kompletní balík služeb

Kompletní balíček služeb

Vyzvedneme všechny účastníky z letiště. Harmonogram vyzvedávání uděláme za vás, stačí nám jen časy příletů. Ubytujeme vaše kolegy, klienty, lektory v hotelu. Všechny reservace v restauracích budou připravené a jednotlivá menu odsouhlasená. Celý program na sebe navazuje hladce. Všichni vědí co mají dělat a kde mají být. Při takových akcích je vždycky nějaký problém na poslední chvíli. Jsme vám k ruce a na telefonu 24h denně, takže vás v tom nenecháme.

Co umíme zajistit

Zajištění prostor

Nabízíme nejen malé, středí i velké lodě, ale v rámci firemních akcí zajišťujeme i restaurace, místnosti na semináře či neobvyklé prostory na Vaše eventy. Stačí zvednout telefon a zeptat se na možnosti.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat