Večírky na lodi

Uspořádejte pro své klienty, partnery nebo zaměstnance nezapomenutelný večírek na jedné z našich lodí. Postaráme se o občerstvení, výzdobu, hudbu i zábavný program.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka

Zajímavé prostory

Večírek na lodi je zajímavou alternativou, kde uspořádat oslavu pro Vaše klienty, zaměstnance nebo partnery. Během večeře, podávané formou švédských stolů, se můžete nechat unést krásou večerní Prahy. Rádi pro Vás zajistíme průvodce, který hostům poskytne informace o místech, která během plavby uvidíte. Nabízíme lodě s kapacitou od 15 do 200 osob.

Zábava a tanec

Chcete si během večírku užít živou hudbu nebo si zatančit? Rádi Vám doporučíme loď, jejíž interiéry nabízejí místo k tanci nebo umístění kapely. Můžete si vybrat, zda dáte přednost reprodukované hudbě, jazzové kapele nebo si budete přát služby DJ.

Co umíme zajistit

Tranfery

Van, minibus i velký autobus. Praha má svá omezení, ale naši zkušení dopravci vědí. Doporučíme, kam můžete i s velkým dopravním prostředkem nebo kde třeba zaparkovat. Zařídíme jakýkoliv transfer v Praze i mimo ni.

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Výzdoba

Jsme schopni připravit výzdobu na firemní večírek, dětskou oslavu narozenin i svatební plavbu. Cena je individuální, tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

Zajištění prostor

Nabízíme nejen malé, středí i velké lodě, ale v rámci firemních akcí zajišťujeme i restaurace, místnosti na semináře či neobvyklé prostory na Vaše eventy. Stačí zvednout telefon a zeptat se na možnosti.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat