Narozeniny, výročí, jubilea, rodinné oslavy a párty s přáteli u nás na lodi

Když se Vám něco podaří, mělo by se to oslavit. A proč nenaplánovat oslavu na netradičním místě v soukromí, ale s nejlepším výhledem na Prahu? Ať už se jedná o promoci, výročí nebo jen příchod jara, rádi pro Vás Vaši oslavu na lodi uspořádáme.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Oslavy na lodi - dobrota

Občerstvení během oslavy

Umíme pro Vás zařídit chutné rauty i občerstvení dle Vašeho přání. Nápoje si můžete zakupovat v lodním baru dle libosti, nebo pro Vás máme připravené výhodné nápojové balíčky. Bude-li Vám něco v naší nabídce chybět, stačí nám dát vědět.

Oslavy na lodi - muzika

Hudební doprovod během plavby

K oslavě Vám může hrát Vaše oblíbená hudba z audio systému a s radostí pro Vás zajistíme i živou kapelu. Máte rádi jazz, nebo byste si přáli zažít plavbu po Vltavě s harmonikářem na palubě? Neváhejte se nám s Vaším oblíbeným žánrem svěřit.

Oslavy na lodi - loď

Další nabídka pro Vaši plavbu

Představujete si, že Vaši oslavu zvěční fotograf či karikaturista? Můžete se naučit lantinsko-americké tance, nebo se zabavit kvízem či kasinem. Můžete také zažít ochutnávky kvalitního alkoholu. Neváhejte se nám ozvat. Poradíme, pomůžeme a rádi zařídíme.

Co umíme zajistit

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat