Oslava narozenin na lodi

Pokud mezi Vaše narozeninová přání patřilo zažít oslavu takovou, aby se na ní nezapomnělo, máme pro Vás nápad: oslavte s námi narozeniny na lodi. Pro děti, rodiče, přátele, kolegy a na u nás na palubě.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Oslava narozenin: Bufet

Pohoštění pro oslavence i jeho hosty

Zařídíme pro Vás výborné rauty, díky kterým si hosté mohou vybrat z několika chutných možností občerstvení, a bude-li Vašich hostů konkrétní počet, tak i menu servírované. Nápoje si můžete zakupovat přímo v lodním baru, nebo využít jeden z našich nápojových balíčků.

Oslava narozenin: Přej si něco

Dárek i pro Vaše uši

Co by to bylo za oslavu bez hudebního doprovodu. Umíme pro Vás zařídit živou hudbu různorodých žánrů, nebo se nechte rozvlnit svými oblíbenými písněmi z audio systému. Stejně tak se nekladou meze Vašemu vlastnímu zpěvu – jde přeci o narozeniny.

Oslava narozenin: Plavba

Co by Vám na oslavě nemělo chybět

Máte-li v mysli specifické přání na výzdobu, přejete si oslavence překvapit dortem, nebo byste si přáli mít na lodi soukromého karikaturistu? Neváhejte se na nás obrátit, ušijeme Vaši oslavu narozenin na míru.

Hodinové pronájmy lodí začínají na 5000 Kč/h. Pro bližší informace a přesné kalkulace nás prosím neváhejte kontaktovat.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat