Dětské narozeniny, rodinné oslavy, párty s přáteli u nás na lodi

Když se Vám něco podaří, mělo by se to oslavit. A proč nenaplánovat oslavu na netradičním místě v soukromí, ale s nejlepším výhledem na Prahu? Ať už se jedná o promoci, výročí nebo jen příchod jara, rádi pro Vás Vaši oslavu na lodi uspořádáme.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Oslavy na lodi - dobrota

Dobroty pro oslavence a slavící

Umíme pro Vás zařídit chutné rauty i občerstvení dle Vašeho přání. Nápoje si můžete zakupovat v lodním baru dle libosti, nebo pro Vás máme připravené výhodné nápojové balíčky. Bude-li Vám něco v naší nabídce chybět, stačí nám dát vědět.

Oslavy na lodi - muzika

Píseň s věnováním

K oslavě Vám může hrát Vaše oblíbená hudba z audio systému a s radostí pro Vás zajistíme i živou kapelu. Máte rádi jazz, nebo byste si přáli zažít plavbu po Vltavě s harmonikářem na palubě? Neváhejte se nám s Vaším oblíbeným žánrem svěřit.

Oslavy na lodi - loď

Šijeme na míru

Představujete si, že Vaši oslavu zvěční fotograf či karikaturista? Rádi byste oslavence obdarovali jakýmkoli překvapením? Chtěli byste si loď tematicky vyzdobit? Neváhejte se nám ozvat. Poradíme, pomůžeme a rádi zařídíme.

Co umíme zajistit

Tranfery

Van, minibus i velký autobus. Praha má svá omezení, ale naši zkušení dopravci vědí. Doporučíme, kam můžete i s velkým dopravním prostředkem nebo kde třeba zaparkovat. Zařídíme jakýkoliv transfer v Praze i mimo ni.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Výzdoba

Jsme schopni připravit výzdobu na firemní večírek, dětskou oslavu narozenin i svatební plavbu. Cena je individuální, tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat