Rozlučka se svobodou

Každý velký krok v životě vyžaduje řádnou přípravu. Rozloučení se se svobodou jakbysmet. Rádi se s vámi na takové přípravě budeme podílet.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Rozlučka se svobodou

Naplánujte rozlučku na lodi

Pořádání rozluček pro svobodu je specifická záležitost, kterou by si nevěsta či ženich měli pamatovat během celého manželství. A přesně taková možnost se Vám nabízí během plavby po Vltavě, kde můžete rozlučku buď začít, a to dobrým jídlem a pevným základem pro další dění, nebo ji na lodi strávit celou (včetně tradičních doprovodných atrakcí).

Rozlučka se svobodou

Občerstvení pro svobodné (ale i zadané)

Zařídíme pro Vás jak chutné rauty, tak i například grilování. Záleží jen na Vás, jakými pokrmy budete chtít uctít poslední dny svobody svých přátel. Nápoje si můžete zakupovat přímo v lodním baru, nebo využít jeden z našich nápojových balíčků.

Večerní Praha

Legendární vzpomínka

Pokud se svým přátelům rozhodnete předvést nejen krásy pražských památek, ale také ladné křivky spoře oděných tanečnic a tanečníků, nebo jim budete chtít zařídit živou kapelu, neváhejte se na nás obrátit. Naplánujte s námi nezapomenutelné rozloučení se svobodou.

Co umíme zajistit

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Fotograf

Užívejte si vaší soukromou či firemní akci a nechte profesionála, aby se o fotografie/videa postaral za Vás. V rámci této služby je i o úprava fotografií, rozeslání, nakopírovaní, atd.

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat