Zásnuby na lodi

Přejete si naplánovat pro Vaši spřízněnou duši nezapomenutelný zážitek? Nebo se obáváte svou milovanou požádat o ruku? Vyrazte jí dech báječným překvapením na jedné z našich plaveb. Těžko se pak bude odmítat.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Zásnuby na lodi

Odpověď na Vltavě

Přejete-li si nezapomenutelnou chvíli jen ve dvou, ušijeme Vám ji na míru. Zařídíme pro Vás loď, občerstvení dle Vašeho přání a klidně i živou hudbu jen pro Váš výjimečný moment. Nabízíme Vám ale také naše dvě pravidelné plavby, Jazzboat s živou jazzovou kapelou a neopakovatelnou atmosférou a Sladkou Prahu – plavbu s á la carte menu, kde budete políbeni nejen svou partnerkou, ale také luxusem.

Zásnuby na lodi

Láska prochází žaludkem

Pro Vaši soukromou zásnubní plavbu umíme zařídit catering dle přání a chuti. Na Jazzboatu si můžete vybrat z několika výtečných menu, kde nechybí lahodný předkrm a sladká tečka na závěr v podobě dezertu. Gastronomický zážitek tříchodového menu Vás čeká i na plavbě Sladká Praha, který doplní dobré víno a nápoje dle libosti.

Zásnuby na lodi

Vzpomínky nevyblednou

Zásnuby na privátní plavbě Vám ušijeme dle přání a libosti. Kromě občerstvení a hudby pro Vás můžeme zařídit fotografa, karikaturistu, ale i detaily, jako jsou svíčky nebo květiny. Naše pravidelné plavby jsou zase příslibem charakteristické atmosféry a super zážitku.

Co umíme zajistit

Fotograf

Užívejte si vaší soukromou či firemní akci a nechte profesionála aby se o fotografie/videa postaral za vás. V rámci této služby je i o úprava fotografií, rozeslání, nakopírovaní atd.

Tranfery

Van, minibus i velký autobus. Praha má svá omezení, takže vám doporučíme kam můžete s jak velkým dopravním prostředkem a kde zaparkovat. Zařídíme jakýkoliv transfer v Praze i mimo ni.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme vám sehnat průvodce i velmi na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770. Od 800 Kč/hod.

Ubytování

Ubytování zařizujeme pouze pro větší skupiny nebo pro menší skupinky, které u nás objednávají kompletní program. Pokud tedy máte skupinu větší 20ti osob, nebo chcete zařídit celý několikadenní program, neváhejte nás kontaktovat.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat