Zásnuby na lodi

Přejete si naplánovat pro Vaši spřízněnou duši nezapomenutelný zážitek? Nebo se obáváte svou milovanou požádat o ruku? Vyrazte jí dech báječným překvapením na jedné z našich plaveb. Těžko se pak bude odmítat.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Zásnuby na lodi

Odpověď na Vltavě

Přejete-li si nezapomenutelnou chvíli jen ve dvou, ušijeme Vám ji na míru. Zařídíme pro Vás loď, občerstvení dle Vašeho přání a klidně i živou hudbu jen pro Váš výjimečný moment. Nabízíme Vám ale také naše dvě pravidelné plavby, Jazzboat s živou jazzovou kapelou a neopakovatelnou atmosférou a Sladkou Prahu – plavbu s á la carte menu, kde budete políbeni nejen svou partnerkou, ale také luxusem.

Zásnuby na lodi

Láska prochází žaludkem

Pro Vaši soukromou zásnubní plavbu umíme zařídit catering dle přání a chuti. Na Jazzboatu si můžete vybrat z několika výtečných menu, kde nechybí lahodný předkrm a sladká tečka na závěr v podobě dezertu. Gastronomický zážitek tříchodového menu Vás čeká i na plavbě Sladká Praha, který doplní dobré víno a nápoje dle libosti.

Zásnuby na lodi

Vzpomínky nevyblednou

Zásnuby na privátní plavbě Vám ušijeme dle přání a libosti. Kromě občerstvení a hudby pro Vás můžeme zařídit fotografa, karikaturistu, ale i detaily, jako jsou svíčky nebo květiny. Naše pravidelné plavby jsou zase příslibem charakteristické atmosféry a super zážitku.

Co umíme zajistit

Fotograf

Užívejte si vaší soukromou či firemní akci a nechte profesionála, aby se o fotografie/videa postaral za Vás. V rámci této služby je i o úprava fotografií, rozeslání, nakopírovaní, atd.

Ubytování

Ubytování zařizujeme pouze pro větší skupiny nebo pro menší skupinky, které u nás objednávají kompletní program. Pokud tedy máte skupinu větší 20ti osob, nebo chcete zařídit celý několikadenní program, neváhejte nás kontaktovat.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat