Vynikající servírovaná večeře za znění fantastické jazzové kapely

Máte rádi jazz? Pokud ano na plavbě Jazzboat vás čeká večer plný skvělé hudby, výborného jídla a nápojů dle vašeho přání.

Cena

  Od 790 Kč

Rezervovat
Plavba na Jazzboat

Každý večer jiná kapela živě

Zaposlouchejte se do rytmů jazzové hudby a zároveň se pohupujte na vlnách řeky Vltavy. Spojení netradiční prohlídky centra Prahy s koncertem vynikajících hudebníků. Plavba Jazzboat je skutečně skvělý způsob, jak si odpočinout, strávit romantický večer nebo příjemnou zábavu se svými blízkými.

Jazzboat interér

Výborné jídlo i pití

Budete popíjet svůj oblíbený nápoj, vychutnávejte dobré jídlo a kolem vás všude nejen naše historie, ale zároveň i tóny příjemné hudby. Lodní kuchyně je Vám plně k dispozici – vybírat můžete z tříchodového menu.

Fantastická plavba na Jazzboat

Objednejte co nejdříve

Jazzboat je nutné objednat a zaplatit dopředu. Tato plavba bývá každý večer beznadějně vyprodaná. Je to důkaz toho, že to stojí za to.

Co umíme zajistit

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme vám sehnat průvodce i velmi na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770. Od 800 Kč/hod.

Zajištění prostor

Nabízíme nejen malé, středí i velké lodě, ale v rámci firemních akcí zajišťujeme i restaurace, místnosti na semináře či neobvyklé prostory na vaše eventy. Stačí zvednout telefon a zeptat se na možnosti.

Tranfery

Van, minibus i velký autobus. Praha má svá omezení, takže vám doporučíme kam můžete s jak velkým dopravním prostředkem a kde zaparkovat. Zařídíme jakýkoliv transfer v Praze i mimo ni.

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit od 550 Kč/os.

Cena této plavby začíná na 690 Kč/os. Toto je cena bez menu, pouze plavba. Ceny za plavbu s menu se pohybují od 1060 - 1180 Kč/os. Pro bližší informace ohledně cen a složení rautu klikněte na REZERVOVAT v horní části této stránky.

690 Kč+

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat