Vynikající servírovaná večeře za znění fantastické jazzové kapely

Máte rádi jazz? Pokud ano na plavbě Jazzboat vás čeká večer plný skvělé hudby, výborného jídla a nápojů dle vašeho přání.

Cena

  Od 790 Kč

Rezervovat
Plavba na Jazzboat

Každý večer jiná kapela živě

Zaposlouchejte se do rytmů jazzové hudby a zároveň se pohupujte na vlnách řeky Vltavy. Spojení netradiční prohlídky centra Prahy s koncertem vynikajících hudebníků. Plavba Jazzboat je skutečně skvělý způsob, jak si odpočinout, strávit romantický večer nebo příjemnou zábavu se svými blízkými.

Jazzboat interér

Výborné jídlo i pití

Budete popíjet svůj oblíbený nápoj, vychutnávejte dobré jídlo a kolem vás všude nejen naše historie, ale zároveň i tóny příjemné hudby. Lodní kuchyně je Vám plně k dispozici – vybírat můžete z tříchodového menu.

Fantastická plavba na Jazzboat

Objednejte co nejdříve

Jazzboat je nutné objednat a zaplatit dopředu. Tato plavba bývá každý večer beznadějně vyprodaná. Je to důkaz toho, že to stojí za to.

Co umíme zajistit

Tranfery

Van, minibus i velký autobus. Praha má svá omezení, ale naši zkušení dopravci vědí. Doporučíme, kam můžete i s velkým dopravním prostředkem nebo kde třeba zaparkovat. Zařídíme jakýkoliv transfer v Praze i mimo ni.

Soukromý průvodce

Registrujeme průvodce ve více než třiceti jazycích. Umíme Vám sehnat průvodce i na poslední chvíli. Stačí nám zavolat na +420 776 868 770.

Zajištění prostor

Nabízíme nejen malé, středí i velké lodě, ale v rámci firemních akcí zajišťujeme i restaurace, místnosti na semináře či neobvyklé prostory na Vaše eventy. Stačí zvednout telefon a zeptat se na možnosti.

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Cena této plavby začíná na 690 Kč/os. Toto je cena bez menu, pouze plavba. Ceny za plavbu s menu se pohybují od 1060 - 1180 Kč/os. Pro bližší informace ohledně cen a složení rautu klikněte na REZERVOVAT v horní části této stránky.

690 Kč+

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat