Restaurační plavby v Praze

Chcete poobědvat nebo povečeřet na palubě vyhlídkové lodi a přitom si užít krásný pohled na pražské památky? Zarezervujte si včas pravidelnou nebo soukromou plavbu.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Restaurační plavba oběd

Obědová plavba pravidelná.

Během 2hodinové obědové plavby můžete vybírat z bohaté rautové nabídky dané lodi a užít si příjemně strávený polední čas na palubě s vyhlídkou na krásy Prahy. Nápoje si vybíráte přímo na lodi z nápojového lístku.

Restaurační plavba večeře

Plavba s večeří.

U nás si můžete vybrat z různých druhů plaveb s večeří. Jedná se o 2hodinové nebo 3hodinové plavby s bohatým rautem, který obsahuje také welcome drink. Během této večerní plavby můžete pozorovat západ slunce a také krásně nasvícenou Prahu, kterou jinak nemůžete z rušných ulic Prahy zažít. Nápoje si vybíráte přímo na lodi z nápojového lístku.

Soukromá restaurační plavba

Privátní restaurační plavba.

Pokud jste si nevybrali z naší pravidelné nabídky, rádi pro Vás zařídíme plavbu soukromou, která je ideální pro větší skupiny osob a můžete si vybrat jak čas a délku plavby, tak samotný raut, který dané lodě nabízejí. Během privátní plavby můžete kupovat nápoje přímo na lodi, nebo využít nápojového balíčku. Obraťte se na nás, rádi pro vás privátní plavbu na míru zařídíme.

Cenu pravidelných restauračních plaveb naleznete v nabídce pravidelných plaveb. Soukromou plavbu Vám naceníme dle počtu osob a Vašich konkrétních požadavků.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat