Romantická plavba

Může být něco romantičtějšího než pozorovat západ slunce z paluby lodi? Slavíte výročí, nebo chcete pozvat svou drahou polovičku na romantické rande nebo dokonce požádat o ruku? To vše můžete zažít v soukromí při plavbě po Vltavě.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Romantika

Nezapomenutelný zážitek

Romantická plavba je ideální na nevšední rande nebo oslavu výročí či Valentýna. V intimní atmosféře můžete prožít nezapomenutelné okamžiky, které doplní pohled na krásy Prahy nebo západ slunce při večeři na lodi.

Romantické občerstvení

Gurmánský zážitek

Obohaťte Vaší romantickou plavbu občerstvením. Ať je to pravidelná plavba s obědem nebo večeří, nebo privátní plavba s rautem. Můžete vybírat z několika nabídek, které Vám rádi zašleme.

Romantická plavba v Praze

Co si ještě přejete

Toužíte mít během plavby hudební doprovod nebo fotografa? Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.

Cenu pravidelných restauračních plaveb naleznete v nabídce pravidelných plaveb. Soukromou plavbu Vám naceníme dle počtu osob a Vašich konkrétních požadavků.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat