Silvestrovská plavba

Poslední plavba roku, kdy můžete na palubě lodi oslavit Silvestra. Za znění živé hudby s dobrým jídlem a pitím a dobrou náladou. Místa se vyprodávají rychle, objednejte včas.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Raut na silvestrovské plavbě

Složení rautu Silvestrovska plavba - 5 hodin

Studený bufet - kanapky, sýry, šunka, klobása, roastbeef, vepřová panenka, losos, saláty - bramborový, řecký, mozarella caprese, těstivinový, polévka - silný kuřecí vývar s masem, zeleninou a domácími nudlemi, teplý bufet - guláš, miniřízečky, šunka od kosti, pečený pangasius, kuřecí prsa, kuskus, moučníky a malá lahev sektu v ceně

Silvestrovská plavba Prahou

Silvestrovská plavba - 5 hodin

Tato plavba se pořádá na naší lodi Classic River. Loď má celkovou kapacitu 180 míst, takže počítejte s tím, že bude narváno. Prostor je obecně na lodi stísněnější, ale k dispozici je i taneční parket, kde si můžete zatančit do rytmu živé hudby. Po domluvě předem vás umíme vyzvednout z vašeho hotelu. V ceně nejsou nápoje, ty zakoupíte na baru v průběhu celé plavby.

Silvestrovská plavba

Silvestrovská plavba - 3 hodiny

Tato plavba se pluje na naší lodi Slapy, která má celkovou kapacitu uvnitř pro 50 osob. Je to tedy menší, kratší a komornější varianta plavby pětihodinové. Zde bohužel není prostor na živou hudbu, ale můžete se těšit na známé hity z našeho playlistu. Samozřejmě vás čeká spousta dobrého jídla. V ceně nejsou nápoje, ty můžete zakoupit na baru v průběhu celé plavby.

Silvestrovská plavba

Složení rautu Silvestrovská plavba - 3 hodiny

Studený bufet - sýrová mísa, masová mísa, roastbeef, vepřová panenka, losos, saláty - řecký, mozarella caprese, bramborový, teplý bufet - guláš, miniřízečky, kuřecí prsa, pečená treska, kuskus, moučníky a malá lahev sektu v ceně

Co umíme zajistit

Fotograf

Užívejte si vaší soukromou či firemní akci a nechte profesionála, aby se o fotografie/videa postaral za Vás. V rámci této služby je i o úprava fotografií, rozeslání, nakopírovaní, atd.

Tranfery

Van, minibus i velký autobus. Praha má svá omezení, ale naši zkušení dopravci vědí. Doporučíme, kam můžete i s velkým dopravním prostředkem nebo kde třeba zaparkovat. Zařídíme jakýkoliv transfer v Praze i mimo ni.

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Výzdoba

Jsme schopni připravit výzdobu na firemní večírek, dětskou oslavu narozenin i svatební plavbu. Cena je individuální, tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

Nabízíme několik variant Silvestrovské plavby. Cena 3h plavby začíná na 1900 Kč. Cena 5h plavby je 4000 Kč.

1,900 Kč+

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat