Silvestrovská plavba

Poslední plavba roku, kdy můžete na palubě lodi oslavit Silvestra. Za znění živé hudby s dobrým jídlem a pitím a dobrou náladou. Místa se vyprodávají rychle, objednejte včas.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Raut na silvestrovské plavbě

Složení rautu Silvestrovska plavba - 5 hodin

Studený bufet - kanapky, sýry, šunka, klobása, roastbeef, vepřová panenka, losos, saláty - bramborový, řecký, mozarella caprese, těstivinový, polévka - silný kuřecí vývar s masem, zeleninou a domácími nudlemi, teplý bufet - guláš, miniřízečky, šunka od kosti, pečený pangasius, kuřecí prsa, kuskus, moučníky a malá lahev sektu v ceně

Silvestrovská plavba Prahou

Silvestrovská plavba - 5 hodin

Tato plavba se pořádá na naší lodi Classic River. Loď má celkovou kapacitu 180 míst, takže počítejte s tím, že bude narváno. Prostor je obecně na lodi stísněnější, ale k dispozici je i taneční parket, kde si můžete zatančit do rytmu živé hudby. Po domluvě předem vás umíme vyzvednout z vašeho hotelu. V ceně nejsou nápoje, ty zakoupíte na baru v průběhu celé plavby.

Silvestrovská plavba

Silvestrovská plavba - 3 hodiny

Tato plavba se pluje na naší lodi Slapy, která má celkovou kapacitu uvnitř pro 50 osob. Je to tedy menší, kratší a komornější varianta plavby pětihodinové. Zde bohužel není prostor na živou hudbu, ale můžete se těšit na známé hity z našeho playlistu. Samozřejmě vás čeká spousta dobrého jídla. V ceně nejsou nápoje, ty můžete zakoupit na baru v průběhu celé plavby.

Silvestrovská plavba

Složení rautu Silvestrovská plavba - 3 hodiny

Studený bufet - sýrová mísa, masová mísa, roastbeef, vepřová panenka, losos, saláty - řecký, mozarella caprese, bramborový, teplý bufet - guláš, miniřízečky, kuřecí prsa, pečená treska, kuskus, moučníky a malá lahev sektu v ceně

Co umíme zajistit

Výzdoba

Jsme schopni připravit výzdobu na firemní večírek, dětskou oslavu narozenin i svatební plavbu. Cena je individuální, tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

Fotograf

Užívejte si vaší soukromou či firemní akci a nechte profesionála, aby se o fotografie/videa postaral za Vás. V rámci této služby je i o úprava fotografií, rozeslání, nakopírovaní, atd.

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Tranfery

Van, minibus i velký autobus. Praha má svá omezení, ale naši zkušení dopravci vědí. Doporučíme, kam můžete i s velkým dopravním prostředkem nebo kde třeba zaparkovat. Zařídíme jakýkoliv transfer v Praze i mimo ni.

Nabízíme několik variant Silvestrovské plavby. Cena 3h plavby začíná na 1900 Kč. Cena 5h plavby je 4000 Kč.

1,900 Kč+

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat