Soukromá plavba do Zoo

Plavbu do pražské Zoo pro vás umíme zařídit pouze jako soukromou plavbu. Jednotlivce bohužel odvézt neumíme. Plavba s centra trvá zhruba hodinu, ale protože se počítá i cesta zpět, loď si rezervujete na hodiny dvě. Můžete vyrazit v rámci dětské oslavy či školního výletu.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Plavba do Zoo

Soukromá plavba do Zoo

Plavba by začínala s největší pravděpodobností na Dvořákově nábřeží mezi Čechový a Štefánikovým mostem směrem po proudu ke Štvanici. Tím pádem toho z centra moc neuvidíte. Plavba se dá ale prodloužit a můžete vyrazit opačným směrem, proplout pod Karlovým mostem a pak až vyrazit na cestu. Také se dá zařídit plavba z Rašínova nábřeží s výhledem na Vyšehrad, ale to znamená navíc proplutí smíchovskou komorou a o to delší plavba bude.

Plavba do Zoo

Nejkratší varianta plavby do Zoo

Nejkratší varianta je dvouhodinová plavba. Hodinku strávíte na lodi přímo do Zoo a další hodina navíc, kdy se loď vrací ke svému kotvišti už bez vás. Pokud chcete plavbu delší, variantám se meze nekladou.

Nejkratší varianta soukromé plavby do Zoo stojí:

8,000 Kč+

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat