Silvestrovská plavba 2023 - 5 hodin od 20:00

Poslední plavba roku, kdy můžete na palubě lodi oslavit Silvestra. Za znění hudby s dobrým jídlem a pitím a dobrou náladou. Místa se vyprodávají rychle, objednejte včas.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Raut na silvestrovské plavbě

Složení rautu Silvestrovska plavba - 5 hodin

Welcome drink: Becherovka, Slané pečivo, chipsy a oříšky na stole pro každého. Studený bufet: Plato tuzemských,francouzských a holandských sýrů se sušeným ovocem. Šunkovo-uzeninová mísa – uzeniny, salámy, klobásky, šunka. Anglický roastbeef s medovo hořčičnou omáčkou. Váleček z vepřové panenky v barevné pepřové drti s farmářským dresinkem. Skotský losos marinovaný v hrubozrnné hořčici s koprem a limetkami. Carpaccio z červené řepy s rukolou, ovčím sýrem a balsamikovým sirupem. Prosciutto prokládané kantalupským melounem. Řecký salát s marinovaným ovčím sýrem, černými olivami a bazalkovým pestem. Variace trhaných listových salátů s cherry rajčátky a baby mozzarellkou s balsamikovou redukcí. Krevetový koktejl. Polévka: Silný slepičí vývar s masem, zeleninou a domácími nudlemi. Teplý bufet: Lehce pikantní hovězí gulášek. Variace koktejlových miniřízečků v sezamu (kuřecí, vepřové). Teplá šunka krájená na kosti podávaná v kleštích s jablečným křenem a hořčicí. S doplňky – beraní rohy, feferony, okurky. Kohoutek na víně ve vinné redukci se slaninkou. Aljašská treska pečená na zelenině. Kančí kýta na rozmarýnu se smetanovou omáčkou. Krůtí roláda s listovým špenátem. Zeleninový Kuskus. Přílohy: Jemný bramborový a karlovarský knedlík. Bramborové hranolky, Divoká rýže, Teplá bretaňská zelenina. Variace pečiva. Moučníky: Domácí jablečný závin, Domácí mramorová bábovka, Výběr minidezertů a koláčků – 5 druhů. Čerstvý ovocný salátek s likérem Grand Marnier a mandlovými lupínky. Výběr čerstvého ovoce. Sekt – láhev/os Bohemia Regia brut - 0,375l. – na uvítání Nového roku

Silvestrovská plavba Prahou

Silvestrovská plavba - 5 hodin za 5.000,- czk

Tato plavba se pořádá na lodi Orca. Začíná ve 20:00 a končí v 01:00. Nalodění již od 19:30. Loď má celkovou kapacitu 180 míst, a je třeba udělat rezervaci s dostatečným předstihem. K dispozici je i taneční parket, kde si můžete zatančit do rytmu živé hudby. V ceně nejsou nápoje, ty zakoupíte na baru v průběhu celé plavby.

Co umíme zajistit

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Zábava

Vaší plavbu můžete doplnit o zábavný program. Chcete jen poslouchat muziku, tančit, nebo se bavit jinak?

Cena silvestrovské plavby je 5.000,- a zahrnuje pěthodinovou plavbu, exkluzivní raut, welcome drink and přípitek na půlnoc.

5,000 Kč+

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat