Romantická svatba na lodi v srdci Prahy

Prožijte svůj svatební den nezapomenutelným způsobem. Nádherné panorama Prahy vám nabídne ty nejkrásnější kulisy pro obřad i následnou svatební hostinu, jaké si můžete přát. Pokud hledáte originální způsob, jak si říci své „ANO“, pak je pro vás svatba na lodi přesně to pravé.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz
Nezávazná poptávka
Svatba na lodi s rodinou a přáteli

Oslavte svou lásku s rodinou i přáteli

Svatební obřad či hostina na lodi? Žádný problém. Společně vybereme loď, která bude vyhovovat vašim požadavkům – nabízíme lodě s kapacitou 20 až 200 hostů. Domluvíme se na počtu osob, délce plavby i dalších podrobnostech, jako je pohoštění, výzdoba či doprovodný program.

Svatba na lodi

Jak prožijete svatební den

Pokud si to budete přát, váš svatební obřad proběhne během plavby lodí po Vltavě. Není to nejsnazší sehnat oddávajícího, který oddá na lodi. Také je třeba vybrat vhodnou pražskou část. Toto necháváme na snoubencích. Obřad se tedy nemusí odehrát na lodi, může zde pokračovat svatební hostina či svatební večírek s rodinou a přáteli. Na lodi pořídíte také krásné fotografie do rodinného alba.

Svatební hostina na lodi

Svatební hostina (ne)tradičně

Dobré jídlo pozvedne váš svatební den ještě o stupínek výše. Je jen na vás, jakou formu svatební hostiny zvolíte. Po domluvě pro vás přichystáme klasickou svatební hostinu či teplé i studené svatební rauty, kde si na své přijdou jak milovníci masa i vegetariáni. Pro jednu osobu se cena rautu s nápoji pohybuje od 820 Kč.

Svatební hostina na lodi

Svatební zábava

Zlatým hřebem dne bude samozřejmě váš obřad, ať už se odehraje na lodi nebo jinde. My jsme však připraveni zajistit pro vaše hosty zábavu i během hostiny či večírku. Postaráme se o živou či reprodukovanou hudbu, pozveme kouzelníka, karikaturistu, nebo proměníme loď v mobilní kasino.

Co umíme zajistit

Catering

Rautové občerstvení, externí catering na míru, servírované menu. To vše a více umíme zařídit podle přání.

Fotograf

Užívejte si vaší soukromou či firemní akci a nechte profesionála, aby se o fotografie/videa postaral za Vás. V rámci této služby je i o úprava fotografií, rozeslání, nakopírovaní, atd.

Kolik bude váš vysněný den stát

Cena bude stanovena na základě Vaší konkrétní poptávky a možnostech dostupné lodi. Naším cílem je Vaše spokojenost. Budeme se snažit Vám nabídnout tu nejlepší loď, která bude ve Vámi zvoleném termínu, s ohledem na počet osob, k dispozici.

Řekli o nás

Plavba Prahou pro nás byla opravdu úžasným zážitkem! Nikdy by mě nenapadlo, že pohled z řeky může být tak jiný a jedinečný! Děkujeme. Náš dojem nemohlo zkazit ani chladné počasí (co bychom také chtěli koncem listopadu). Personál byl milý a vstřícný, uvnitř lodi bylo příjemně teplo. Plavbu mohu vřele doporučit, mělo to jen jedinou chybu – trvalo to pouze hodinu.

Petr H.

Máte zájem o plavbu?

Zavolejte nám na tel.:+420 776 868 770
Pošlete nám email:info@parniky.cz

Moho by vás zajímat